Nápoveď k našim výrobkom

Naše výrobky

V našom sortimente nájdete vysokokvalitné prípravky popredných výrobcov z celého sveta. Neprehliadnite ani naše výhodné sady, darčekové balenia a ďalšie atraktívne kazety.

Vyhľadávanie

Viete presne, čo hľadáte? Potom stačí zadať názov výrobku priamo do vyhľadávacieho políčka a náš systém vám automaticky zobrazí všetky relevantné výsledky!

Výrobky môžete vyhľadávať aj podľa kategórií, značiek, hodnotenia ako aj cenovej výšky.

V prípade, že vaše vyhľadávanie neobolo úspešné, skontrolujte následovne tieto body:

  • pravopis hľadaného výrazu
  • zadajte podobné, alebo kľúčové slovo
  • použite jednoduchý názov

V prípade, že zadaný výrobok nevedieme v našom sortimente, tak nám napíšte.

Doručený výrobok sa odlišuje od fotiek zobrazených výrobkov na našej webovej stránke.

Náš tím sa neustále snaží aktualizovať všetky informácie, návody ako aj zobrazenia na naších webových stránkach, avšak niektoré zmeny potrebujú čas na ich aktualizáciu. V tomto prípade vás poprosíme o vaše porozumenie a zhovievavosť.
V každom prípade nás ale poteší, keď nás na odlišnosti upozorníte a napíšte nám. Za to vám už vopred srdečne ďakujeme!

Čo Vám chýba v našom sortimente?

Budeme sa tešiť každému návrhu produktu a pokúsime sa zahrnúť pre Vás produkt alebo zodpovedajúcu značku do našej ponuky. Kontaktujte náš zákaznícky servis! Tešíme sa na vaše nápady!

Máte ďalšie otázky k našim produktom?

Sme Vám stále k dispozícii! Jednoducho kontaktujte náš zákaznícky servis.

Pri testovaní našich produktov máme veľa zábavy, dostávame skvelú spätnú väzbu od našich zákazníkov a zúčastňujeme sa školení o produktoch. To nám vo väčšine prípadov umožňuje poskytnúť okamžitú odpoveď na všetky otázky vás, všetkých zákazníkov. Náš sortiment je ale rozsiahly - ak náš tím zákazníckej podpory nemôže spracovať konkrétnu požiadavku, je odovzdaný priamo výrobcovi. Požadované informácie sú následne zaslané e-mailom. Tešíme sa na Vašu správu!