Zortrax Apoller

Inteligentné zariadenie na vyhladzovanie modelov - pre širokú škálu materiálov

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Informácie a technické údaje o produkte

Popis

Inteligentné vyhladzovanie modelov

Zortrax Apoller je inteligentné zariadenie, ktoré automaticky vyhladzuje viditeľné vrstvenie modelov po 3D tlači s MEK alebo acetónovými parami.

Rýchlosť a jednoduchosť použitia
Modely musia byť umiestnené v dvojito utesnenej vyhladzovacej komore s rozmermi 300 x 250 x 250 mm. Nastavenia je potom potrebné zvoliť na intuitívnej dotykovej obrazovke. Len čo to urobíte, Zortrax Apoller potrebuje iba 3 hodiny na rovnomerné vyhladenie všetkých modelov v komore.

Technológia SVS

Technológia SVS (Smart Vapor Smoothing) spoločnosti Zortrax Apoller je založená na pokročilých proprietárnych algoritmoch, ktoré regulujú teplotu, tlak a koncentráciu pár rozpúšťadiel v dvojito utesnenej vzduchotesnej vyhladzovacej komore. Tlak v komore je stále udržiavaný pod okolitou teplotou, aby sa zabránilo úniku pár.

Kvalita a efektívnosť

Výpary cirkulujú nahor v vyhladzovacej komore, aby rovnomerne zakrývali model. Týmto spôsobom sú všetky povrchy rovnomerne vyhladené. Po dokončení procesu vyhladenia Zortrax Apoller zníži vnútornú teplotu, aby kondenzoval prebytočné rozpúšťadlo a vrátil ho do nádrže. 300 ml fľaša acetónu alebo MEK sa môže opätovne použiť na niekoľko vyhladzovacích procesov.

Certifikovaná bezpečnosť

Bezpečnostné systémy s viacnásobnou úrovňou redundancie boli vyvinuté tak, aby spĺňali vysoké požiadavky smernice ATEX 2014/34 / EÚ na kontrolu zariadení v potenciálne výbušných oblastiach. Zortrax Apoller sa preto ľahko implementuje a bezpečne používa v dielňach.

Skvelá kompatibilita

Zortrax Apoller dokáže vyhladiť modely, ktoré sú vytlačené na všetkých FDM 3D tlačiarňach. Zariadenie je kompatibilné s filamentmi založenými na ABS, HIPS a ASA, bez ohľadu na výrobcu. Vďaka tomu je Zortrax Apoller skutočne samostatným zariadením, ktoré nenúti používateľa používať špecifický výber 3D tlačiarní alebo výrobcov filamentov.

Zortrax Apoller pracuje s acetónom a butanónom (MEK), bežne používanými a lacnými rozpúšťadlami. Zariadenie dokáže vyhladzovať 3D modely, ktoré sú tlačené pomocou Z-ABS, Z-ULTRAT, Z-ULTRAT Plus, Z-ASA Pro a Z-HIPS alebo ich ekvivalentov tretích strán.

Vzhľad vstrekovaných dielov

Proces vyhladenia spája materiály na báze ASA. Ostatné filamenty majú lesklé povrchy. Systém cirkulácie pary zaručuje rovnomerné vyhladenie aj zložitých modelov. Zortrax Apoller tiež automaticky vysuší výtlačky, a teda sú pripravené na použitie ihneď po vytiahnutí z komory.

Inteligentné vyhladenie pary v 4 jednoduchých krokoch

Krok 1 - naplňte Krok 2 - vložte modely
Nádrž na rozpúšťadlo v Zortrax Apoller musí byť naplnená acetónom alebo MEK. V závislosti od typu filamentu, ktorým sa majú vyhladiť 3d tlačené modely. Modely musia byť umiestnené vo vyrovnávacej komore vo vzdialenosti 2 až 3 cm. Ak chcete pokračovať, komora musí byť uzavretá.
Krok 3 - zvoľte nastavenia Krok 4 - vyberte modely
Druh filamentu používaného na 3D tlač modelov a typ rozpúšťadla v nádrži sa musia vybrať na intuitívnej dotykovej obrazovke. Po vyhladení musia byť modely z komory odstránené. Po vyschnutí sa dajú okamžite použiť. Nie sú potrebné žiadne ďalšie kroky.

Vyhladzovanie

Zortrax Apoller je automatizovaný a rýchly, vďaka čomu je dokonalým vyhladzovacím zariadením pre 3D tlačiareň.
Celá pracovná plocha môže byť vyplnená modelmi za predpokladu, že sú od seba vzdialené 2 až 3 cm. Zariadenie vyžaduje rovnaký čas vyhladenia a množstvo rozpúšťadla na zabezpečenie rovnakej vysokej kvality vyhladenia bez ohľadu na to, koľko modelov sa v komore používa.

Súvisiace produkty
Súbory na stiahnutie
Produktové videá

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Zortrax Apoller

Podobné produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si kúpili tiež:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder