eufyMake Adhesive Mat, Mini (10 ks)

Lepiaca podložka na bezpečné upevnenie UV materiálov

€ 25,99

(€ 2,60 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Druh: Mini

371 x 97 mm

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 52,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • zabraňuje skĺznutiu počas tlače
  • podporuje presné a rovnomerné výsledky tlače
  • vhodná pre rôzne materiály

Často nakupované spolu s eufyMake Adhesive Mat, Standard (10 ks)

eufyMake Adhesive Mat, Mini (10 ks) € 25,99 (€ 2,60 / ks)
eufyMake Adhesive Mat, Standard (10 ks) € 40,99 (€ 4,10 / ks)
Celková cena: € 66,98

Informácie a technické údaje o produkte

Popis

Lepiaca podložka eufyMake bola vyvinutá na spoľahlivé udržanie materiálov na mieste počas procesu tlače. Jej lepiaci povrch zaisťuje stabilné podmienky a presné výsledky tlače, a to aj v prípade jemných alebo ľahkých podkladov.

Obsah: 10x Adhesive Mat

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Otázky a odpovede k téme eufyMake Adhesive Mat

Získajte konkrétne odpovede od zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili.

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: eufyMake Adhesive Mat

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder