Mosaic CANVAS Hub S

CANVAS upgrade s mnohými vylepšeniami

Tento produkt už nie je v ponuke
  • pripojenie hardvéru
  • bezdrôtový prenos súborov
  • jednoduché monitorovanie procesu tlače

Podobné produkty:

Mosaic Palette 3
3DJAKE ecoPLA - čierna farba

Informácie a technické údaje o produkte

Typy produktov: multi-materiál upgrade
Priemer filamentu: 1,75 mm

Popis

CANVAS Hub S je základným kameňom multimateriálneho ekosystému Mosaic. Je centrom všetkého, čo súvisí s tlačou viacerých materiálov a mostom, cez ktorý môžu vaše hardvérové produkty komunikovať a ísť online.

Mosaic vylepšil CANVAS Hub tak, aby vám ponúkol rýchlejší a spoľahlivejší zážitok ako kedykoľvek predtým. Od spustenia pôvodného CANVAS Hub prešiel softvér výraznými vylepšeniami, aby vám poskytol ďalšiu kontrolu a informácie o nastavení tlače.

CANVAS Hub S slúži na štyry hlavné účely

  • Prepája vašu Palette s tlačiarňou a tlačiarňou Octoprint, čo znamená, že prenos súborov je bezproblémový (žiadne ďalšie karty SD!) CANVAS Hub S umožňuje digitálny ping, aby sa zabezpečila kalibrácia vašej Palette a vašej tlačiarne.
  • Koordinuje rýchlosti Palette a tlačiarne, aby maximalizovala rýchlosť tlače (niekedy až 2x!).
  • Výtlačok môžete na diaľku sledovať pomocou externej webovej kamery.
  • S novým prístrojom CANVAS Hub S sme upgradovali interný hardvér z Raspberry Pi Zero na Raspberry Pi Compute Module3 +.

Táto aktualizácia zrýchľuje čas spustenia vášho Hubu, zvyšuje spoľahlivosť vášho pripojenia a zvyšuje plynulosť práce. Je tiež dostatočne výkonný na to, aby podporoval nové funkcie, ako je webová kamera na diaľkové monitorovanie tlače a nahrávanie videa s Octolapse.

Pre tých z vás, ktorí nie sú oboznámení s pôvodným centrom CANVAS, tu je stručný prehľad toho, prečo je to dôležité a čo s tým môžete urobiť:

So softvérom CANVAS Hub môže softvérová platforma CANVAS komunikovať s vašou 3D tlačiarňou a Palette 2. S CANVAS Hub sa nemusíte starať o správu súborov na rôznych SD kartách alebo o pripojenie tlačiarne k počítaču pomocou kábla USB.

Vďaka možnosti pripojenia CANVAS Hub cez WiFi a pripojeniu k vašej Palette 2 a vašej 3D tlačiarni môžete svoj pracovný tok tlačiť bezdrôtovo cez webové rozhranie CANVAS a prispôsobenú verziu OctoPrint od Mosaic.

Najmä s CANVAS Hubom môžete ovládať aspekty 3D tlačiarne a Palette 2 z počítača.

Videá k produktu:

Zákaznícke hodnotenia

Recenzie pre Mosaic CANVAS Hub S

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Vedeli ste, že?

Najobľúbenejšou technikou pre 3D tlač je FDM (Fused Deposition Modeling). Vyhrievaná tryska (hotend) roztaví plastový drôt a vrství roztavené časti.