Extrudr BioFusion Artic White, 1,75 mm (800 g)

BIO filament so skvelým vzhľadom v bielej farbe

€ 25,99

(€ 32,49 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Priemer: 1,75 mm

Na sklade od: 14. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 16. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 52,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • unikátny kovový vzhľad
  • odolný voči teplotám do 75 °C
  • nízka deformácia

Často nakupované spolu s Extrudr BioFusion Blue Fire, 1,75 mm (800 g)

Extrudr BioFusion Artic White, 1,75 mm (800 g) € 25,99 (€ 32,49 / kg)
Extrudr BioFusion Blue Fire, 1,75 mm (800 g) € 25,99 (€ 32,49 / kg)
Celková cena: € 51,98

Informácie a technické údaje o produkte

  • Č. produktu: EX-9010241466016
  • Obsah: 800 g
  • EAN: 9010241466016
  • Č. výrobcu: 9010241466016
  • Výrobca (značka): Extrudr
  • Priemer: 1,75 mm
  • Typ produktu: BIO filament, PLA filament
  • Farba: biela
  • Kompatibilita: Bambu Lab AMS*
  • Systém: cievka
  • Odporúčaná teplota tlače: 210 - 220 °C
  • Odporúčaná teplota vyhrievacej podložky: 20 - 60 °C
Popis

Extrudr BioFusion je nová generácia vynikajúcich materiálov, špeciálne vyvinutá pre dizajnérov a výrobcov, ktorí chcú dosiahnuť obzvlášť lesklý povrch 3D modelov. Okrem mimoriadneho lesku je BioFusion mechanicky silnejší ako PLA alebo PETG, takže sa dá použiť aj na mechanické časti. Teplotná odolnosť materiálu je až 75 °C. BioFusion sa veľmi ľahko tlačí a nevyžaduje vyhrievané lôžko alebo uzavretý inštalačný priestor. Výnimočné výsledky sa dajú dosiahnuť aj pri malých skúsenostiach s 3D tlačou.

  • Unikátny kovový vzhľad
  • Dobrá mechanická stabilita
  • Odolný voči teplotám až do 75 °C
  • Nízka deformácia
  • Dobrá priľnavosť vrstvy a lôžka
  • Vyrobený v Rakúsku
Viac informácií

Nastavenia tlače odporúčané výrobcom:

  • Rýchlosť tlače: 25 mm/s
  • Ventilátor materiálu: maximálne 30 %
  • Min. hrúbka steny 3 layer
Rozmery cievok filamentov
Súbory na stiahnutie
Produktové videá
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Otázky a odpovede k téme Extrudr BioFusion Artic White

Získajte konkrétne odpovede od zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili.

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Extrudr BioFusion Artic White

11 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,1 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
16 (59%)
4 hviezdičky
3 (11%)
3 hviezdičky
4 (14%)
2 hviezdičky
3 (11%)
1 hviezdička
1 (3%)

27 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 11 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder