Mosaic Palette 2S

Jedna tryska - štyri filamenty - jednoduchá multimateriálová 3D tlač

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Informácie a technické údaje o produkte

Popis

Štyri filamenty sa spoja a skombinujú vo vašej 3D tlačiarni. Palette 2S posunie vaše výtlačky na úplne novú úroveň.

Doteraz najspoľahlivejšie skúsenosti
Palette 2S vám ponúka najjednoduchší proces tlače pre rôzne materiály. S nastavením plug-and-play môžete používať Palette 2S s ktoroukoľvek z vašich tlačiarní a využiť jej potenciál.

Jedna tryska, štyri filamenty, nekonečný potenciál
Vytlačte svoje návrhy bez kompromisov. Vylepšite komunikáciu a vytvorte geometrickú slobodu pomocou viacfarebnej a rozpustnej podpory na jednom výtlačku.

Flexibilita softvéru
Použite CANVAS na vylepšenie používateľského prostredia alebo pokračujte v používaní svojich obľúbených offline slicerov a našich nástrojov na následné spracovanie tlače pomocou Palette 2S.

Automatické riadenie filamentov
Už sa nemusíte báť tlače s nie celkom plnými cievkami. Keď je jedna cievka prázdna, Palette 2S sa automaticky pripojí k inej cievke, aj keď nie ste nablízku.

Pri Palette 2S a 2S Pro sme sa zamerali na spoľahlivosť a ľahké použitie. Preskúmali sme, optimalizovali a otestovali základné systémy Palette 2/2 Pro, aby sme sa ubezpečili, že môžeme zvýšiť latku pre 3D tlač s viacerými materiálmi.

Zvýšená rýchlosť spájania

Maximálnu rýchlosť tlače ovplyvňuje množstvo faktorov: výška vašej vrstvy, model a rýchlosť spájania Palette.

Vďaka obom Splicecores - jadrám spájania sa vaše Palette 2S a 2S Pro môžu spájať o 10 % rýchlejšie ako ich predchodcovia.

Vopred nahraný firmvér

Keď vyberiete Palette 2S/2S Pro z krabice, môžete okamžite začať tlačiť.

Optimalizované hnacie ramená

S radom 2S a 2S Pro teraz ovládajú hnacie ramená dráhu materiálu dôslednejšie a umožňujú presnejšie a spoľahlivejšie ovládanie aj pri vyšších rýchlostiach.

CANVAS

Nástroj na správu projektov, nástroj na vytváranie obsahu a Cloud Slicer. CANVAS prešiel významnou zmenou a umožňuje vám vytvárať, ukladať a tlačiť obsah spôsobom, ako to nemôže žiadna iná platforma. Nižšie je uvedený stručný prehľad niektorých najväčších zmien:

CANVAS Paint
CANVAS Paint je náš nástroj na vytváranie obsahu, ktorý môže ktokoľvek použiť na vytváranie viacfarebného obsahu z jednofarebných súborov stl. Pomocou tohto nástroja môžete optimálne využívať Palette prispôsobením obsahu.

Riadenie a schvaľovanie projektov
Jednou z veľkých výhod cloudu je možnosť zdieľať projekty s viacerými používateľmi. Prostredníctvom zdieľania Project Link môžete zdieľať svoje projekty s komunitou Palette alebo s vlastnou sieťou.

Cloud Slicing
Od zavedenia systému CANVAS Beta v roku 2018 sme trikrát zvýšili rýchlosť slicingu systému CANVAS. Opravili sme tiež chyby, ktoré mali za následok pomalšie rýchlosti rezania a chyby rezania vo fáze beta. Ak cloud nie je pre vás, aj naďalej podporujeme ďalšie slicery na desktop báze pomocou nášho bezplatného nástroja Chroma na následný post-processing.

Ďalšie informácie
Produktové videá

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Mosaic Palette 2S

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (50%)
4 hviezdičky
1 (25%)
3 hviezdičky
1 (25%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.


Podobné produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si kúpili tiež:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder