Snapmaker Silikónové návleky, U1 (4 ks)

Tepelne odolná silikónová izolácia pre Heater Block

€ 7,19

(€ 1,80 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Druh: U1

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 08. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 52,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • chráni pred znečistením a zvyškami filamentu
  • zlepšuje teplotnú stabilitu
  • znižuje energetické straty

Často nakupované spolu s Snapmaker Hardened Steel Hotend pre U1, 0,4 mm (4 ks)

Snapmaker Silikónové návleky, U1 (4 ks) € 7,19 (€ 1,80 / ks)
Snapmaker Hardened Steel Hotend pre U1, 0,4 mm (4 ks) € 56,49 (€ 14,12 / ks)
Celková cena: € 63,68

Informácie a technické údaje o produkte

Popis

Silikónové návleky Snapmaker sú tepelne odolné izolačné návleky pre vykurovací blok, ktoré zabezpečujú konštantnú teplotu a čisté podmienky tlače. Chránia ohrievaciu jednotku pred vonkajšími vplyvmi a zároveň prispievajú k efektívnejšiemu udržiavaniu tepla.

Izolácia znižuje energetické straty a udržiava stabilnú teplotu, čo má priamy pozitívny vplyv na kvalitu tlače a priľnavosť vrstiev. Okrem toho silikónové ponožky zabraňujú prilepeniu roztaveného filamentu na hotend.

Obsah: 4x silikónový návlek

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Otázky a odpovede k téme Snapmaker Silikónové návleky

Získajte konkrétne odpovede od zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili.

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Snapmaker Silikónové návleky