E3D Hemera Direct Kit - 1,75 mm

Spoľahlivý extrudér s Direct Drive - priamym pohonom pre 1,75 mm filament

VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.

Informácie a technické údaje o produkte

Popis

Hemera E3D - predtým Hermes - je najlepším extrúznym systémom, aký kedy spoločnosť E3D vyrobila. Kombinuje vedúce miesto na trhu V6 s úplne novým pohonom filamentu, čím vytvára responzívny systém extrúzie s priamym pohonom, ktorý ponúka nevídaný výkon s flexibilnými filamentmi.

Dual-Drive

V prípade modelu E3D Hemera sa spoločnosť E3D rozhodla pre usporiadanie s dvojitým pohonom vyrobené z kalenej nehrdzavejúcej ocele, čo v porovnaní so systémami s jedným pohonom ponúka obrovské priľnutie. V skutočnosti môžu byť filamenty tlačené až so silou do 10 kg. Hriadeľ sekundárneho ozubeného kolesa je umiestnený na pohyblivom, odpruženom voľnobežnom kolese, ktoré umožňuje užívateľovi nastaviť napätie filamentu.

Kompaktný integrovaný systém

E3D Hemera je systém komponentov, ktoré spolu hladko spolupracujú ako jeden kompaktný produkt. Má vlastný motor založený na NEMA17, ako aj svoj vlastný dizajn čelnej dosky, ktorý dáva užívateľovi viac komfortu, napr. nainštalovať sloty a vytvoriť veľmi kompaktný systém.

Extrúzia filamentu ako žiadny iný extrudér
Hemera extruduje filamenty ako žiadny iný extrúzny systém. Iba pri tlači mimoriadne flexibilných materiálov môžete zažiť plný rozsah výkonu dodávania filamentu a spoľahlivosti. Tento výnimočný systém má tiež významný vplyv na tlač tuhých a polotuhých materiálov, ako sú PLA alebo nylon.

Montáž

Hemera ponúka praktické T-sloty pre ľahkú montáž na tlačiareň, ako aj priestor pre ďalšie príslušenstvo, náhradné ventilátory a sondy na vyrovnávanie podložky.

Unikátny chladič (Heatsink)

Dizajn chladiča Hemera zaisťuje, že prúdenie vzduchu smeruje hore a preč od hotendu a vyhrievanej podložky, čím sa znižuje riziko deformácie a nerovnomerného napätia v tlačenej časti.

Dizajn zameraný na používateľa

Interakcia s Hemerou prichádza zhora. Aby sa nastavilo napätie filamentu, používateľ jednoducho otočí vrúbkovanú skrutku a vačkový posuvný mechanizmus s upínacou maticou stlačí pružinu a zaťaží napínací valec. Napätie filamentu sa zvyšuje jeho otáčaním v smere hodinových ručičiek a znižuje sa otáčaním proti smeru hodinových ručičiek.

Ak potrebujete rozobrať zariadenie Hemera z dôvodu údržby, môžete ľahko získať prístup k vnútorným mechanizmom odstránením ventilátora a uvoľnením dvoch skrutiek na prednom paneli. Úplný prístup umožňuje čistenie a výmenu častí, aj keď je vložený filament. Po odstránení predného panelu sa filament, napínací valec a pružina stanú čistou jednotkou.

Ďalšie informácie

Kompatibilný iba s 1,75 mm filamentom.

Pred nákupom skontrolujte sieťové napätie vašej 3D tlačiarne.

O E3D
Súvisiace produkty
Náhradné diely
Produktové videá

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: E3D Hemera Direct Kit - 1,75 mm

42 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
53 (82%)
4 hviezdičky
8 (12%)
3 hviezdičky
2 (3%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (1%)

64 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 42 recenzií v iných jazykoch.


Podobné produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si kúpili tiež:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder