Mosaic Palette 2S Pro

Jedna tryska - štyri filamenty - jednoduchá multimateriálna 3D tlač s verziou Pro

Tento produkt už nie je v ponuke
  • verzia Pro
  • multi-material 3D tlač
  • ľahká manipulácia
  • predinštalovaný firmvér
  • mnoho vylepšení predchodcu

Podobné produkty:

Mosaic Palette 2S
Mosaic Palette 3 Pro
Mosaic Palette 3

Informácie a technické údaje o produkte

Typy produktov: multi-materiál upgrade
Priemer filamentu: 1,75 mm

Popis

Do vašej 3D tlačiarne sa skombinujú a spájajú štyri filamenty. Palette 2S posunie vaše modely na úplne novú úroveň.

Rad 2S Pro obsahuje doteraz najpokrokovejšie spájacie jadro vyrobené z hliníka, ktoré zaisťuje optimálne chladenie a dosahuje 20% rýchlejšie rýchlosti spájania.

Najspoľahlivejšie doterajšie skúsenosti
Palette 2S vám ponúka najjednoduchší proces tlače na rôzne materiály. S nastavením plug-and-play môžete používať Palette 2S s ktoroukoľvek z vašich tlačiarní a využiť jej potenciál.

Jedna tryska, štyri filamenty, nekonečný potenciál
Vytlačte svoje návrhy bez kompromisov. Vylepšite komunikáciu a vytvorte geometrickú slobodu pomocou viacfarebnej a rozpustnej podpory na jednom výtlačku.

Flexibilita softvéru
Použite CANVAS na vylepšenie používateľského prostredia alebo pokračujte v používaní svojich obľúbených offline slicerov a našich nástrojov na následné spracovanie na tlač pomocou palety 2S.

Automatické riadenie filamentov
Už sa nemusíte báť tlače s nie plnými cievkami. Keď je jedna cievka prázdna, Palette 2S sa automaticky pripojí k inej cievke aj keď nie ste nablízku.

V spoločnosti Palette 2S a 2S Pro sme sa zamerali na spoľahlivosť a ľahké použitie. Preskúmali sme, optimalizovali a otestovali základné systémy Palette 2/2 Pro, aby sme sa ubezpečili, že by sme mohli zvýšiť latku pre 3D tlač s viacerými materiálmi.

Zvýšená rýchlosť spájania

Maximálnu rýchlosť tlače ovplyvňuje množstvo faktorov: výška vašej vrstvy, model a rýchlosť spájania Palette.

Vďaka obom jadrám spájania sa vaše Palette 2S a 2S Pro môžu spájať o 10% rýchlejšie ako ich predchodcovia.

Vopred nahraný firmvér

Keď vyberiete Palette 2S / 2S Pro z krabice, môžete okamžite začať tlačiť.

Optimalizované hnacie ramená

S radom 2S a 2S Pro teraz ovládajú hnacie ramená dôslednejšie dráhu materiálu a umožňujú presnejšie a spoľahlivejšie ovládanie aj pri vyšších rýchlostiach.

CANVAS

Nástroj na správu projektov, nástroj na vytváranie obsahu a Cloud-Slicer. CANVAS prešiel významnou zmenou a umožňuje vám vytvárať, ukladať a tlačiť obsah spôsobom, ktorý nemôže žiadna iná platforma. Nižšie je uvedený stručný prehľad niektorých najväčších zmien:

CANVAS Paint
CANVAS Paint je náš nástroj na vytváranie obsahu, ktorý môže ktokoľvek použiť na vytváranie viacfarebného obsahu z jednofarebných súborov stl. Pomocou tohto nástroja môžete optimálne využívať paletu prispôsobením obsahu.

Riadenie a schvaľovanie projektov
Jednou z veľkých výhod cloudu je možnosť zdieľať projekty s viacerými používateľmi. Prostredníctvom zdieľania Project Link môžete zdieľať svoje projekty s komunitou Palette alebo s vlastnou sieťou.

Cloud Slicing
Od zavedenia systému CANVAS Beta v roku 2018 sme trikrát zvýšili rýchlosť krájania systému CANVAS. Opravili sme tiež chyby, ktoré mali za následok pomalšie rýchlosti rezania a chyby rezania vo fáze beta. Ak cloud nie je pre vás, budeme naďalej podporovať ďalšie slicery založené na počítači pomocou nášho bezplatného nástroja na následné spracovanie Chroma.

Viac informácií

Videá k produktu:

Zákaznícke hodnotenia

4,9 z 5 hviezdičiek
7 (87%)
1 (12%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.


Vedeli ste, že?

Od marca 2017 je na vesmírnej stanici ISS umiestnená 3D tlačiareň.