Snapmaker J1

3D tlačiareň s dvomi tlačovými hlavicami

€ 1.459,99 € 1.699,99 -14%

(vr. 20% DPH. - plus poštovné)

Obsah: 1 ks

Doručenie do piatok, 21. apríla

Na sklade od: 19. apríla

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doprava zadarmo do krajiny: Slovensko.
Informácie o preprave a vrátení tovaru

Vlastnosti

  • ultra rýchly IDEX (nezávislý duálny extrudér)
  • rýchlosť tlače až 350 mm/s
  • hodnoty zrýchlenia 10 m/s²
  • paralelná tlač dvoch objektov
  • súčasné použitie rôznych materiálov
  • zrkadlová tlač
  • zálohovací režim

Kód: SM-81012, Obsah: 1 ks, EAN: 6971573440316

Informácie a technické údaje o produkte

Kód: SM-81012
Výrobca-č.: 81012
Výrobca (značka): Snapmaker
Obsah: 1 ks
Typy produktov: 3D tlačiarne
Product Type Google Base: 3D tlačiarne a viac
Montáž: Kompletne zmontované
Technológia tlače: FFF - FDM - LPD
Podporované operačné systémy: Windows (7 +), Mac OS X (10.7 +), Linux (Ubuntu 12.04 +)
Počet extrudérov: Double
Rozhranie: USB - Pripojenie, WIFI - WLAN
Podporované formáty (Slicer): STL, OBJ, 3MF
Priemer filamentu: 1,75 mm
Priestor na výrobu [DxŠxV]: 320 x 210 x 200 mm

Popis

S najinovatívnejšími technológiami a najefektívnejšími systémami dokáže Snapmaker znovu a znovu inšpirovať a udivovať svet 3D tlače. Tentokrát spoločnosť predstavuje IDEX-3D tlačiareň J1, s ktorou búra všetky možné limity!

Systém IDEX pre vysokorýchlostnú tlač

Na rozdiel od iných 3D tlačiarní, ktoré sú vybavené jediným extrudérom, inovatívna J1 od Snapmaker pracuje s dvoma nezávisle pôsobiacimi tlačovými hlavicami (IDEX – Independent Dual Extruder), ktoré dokážu tlačiť dva výtlačky súčasne. Zariadenie dosahuje maximálnu rýchlosť tlače až 350 mm/s a hodnoty zrýchlenia neuveriteľných 10 m/s²!

Robustná konštrukcia pre vysokokvalitné výtlačky

Elegantný vonkajší rám vyrobený z hliníkovej zliatiny robí z 3D tlačiarne s matným povrchom zvláštnosť, ktorá poteší každého milovníka 3D.

J1 však nielen dobre vyzerá: horný a spodný rám, ktoré sú vyrábané procesom tlakového liatia, sa vyznačujú vynikajúcou robustnosťou a tuhosťou. Spodná konštrukcia z hliníkovej zliatiny zaručuje vyšší odvod tepla; vysokopresné lineárne koľajnice a precízne spracované prevodové remene zaisťujú vysokokvalitné výtlačky priemyselnej kvality.

Uzavretý kryt pre stabilné vnútorné teploty a tichú tlač

Uzavretý kryt J1 zabraňuje strate tepla, čo znamená, že materiály ako ABS alebo nylon sa nedeformujú. S hlučnosťou 45 dB je tlač v uzavretom rkyte oveľa tichšia a príjemnejšia.

Užívateľsky prívetivý dotykový displej

Intuitívny a užívateľsky mimoriadne príjemný dotykový displej má rozlíšenie 1280 x 720 pixelov. Podporuje náhľad súboru, kalibráciu a zmenu nastavenia tlačiarne bez použitia slicer softvéru.

Jednoduchá kalibrácia

Manuálna kalibrácia 3D tlačiarne IDEX môže byť zdĺhavý a zdĺhavý proces. J1 ponúka inteligentné a plne automatické riešenie pre presnú kalibráciu - Z-offset kalibráciu. Oba extrudéry dokážu dokončiť kalibráciu vo veľmi krátkom čase pri dotyku s vyhrievacou podložkou, ktorá obsahuje zabudované elektrobloky. Máte len jednu úlohu: postupujte podľa pokynov na dotykovej obrazovke a otočte kolieskom pravého extrudéra!

PEI sklenená doska pre ľahké oddelenie modelov

Špeciálne vyrobená sklenená doska z PEI zaisťuje vynikajúcu priľnavosť modelov. Po vychladnutí vytlačených modelov ich možno z platne jednoducho oddeliť.

Paralelná tlač s dvomi tlačovými hlavicami v kombinácii s rôznymi materiálmi

Unikátna 3D tlačiareň umožňuje nielen paralelnú tlač dvoch predmetov alebo tlač viacdielneho modelu ako celku, ale aj praktickú kombináciu dvoch materiálov s rôznymi mechanickými vlastnosťami.

Napríklad kombinácia materiálu s rozpustným PVA má za následok oveľa pevnejšie podporné štruktúry a čisté rozhrania, čo automaticky znižuje potrebu následného spracovania. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že 3D tlač IDEX zaberie menej času na výmenu filamentu.

Režim zrkadlovej tlače a zálohovania

J1 má mimoriadne užitočné funkcie. Na jednej strane umožňuje zrkadlovo prevrátenú tlač pomocou druhého extrudéra, vďaka čomu je tlač symetrických predmetov jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Funkcia zálohovacieho režimu umožňuje pokračovať v tlači, aj keď extrudér nemôže tlačiť, pretože tomu bráni upchávanie. V tomto prípade druhý extrudér automaticky prevezme tlačovú úlohu a aj vtedy dosahuje perfektné výsledky!

Bezplatný slicer softvér

Pomocou niekoľkých kliknutí môžete pripraviť svoje 3D modely na tlač – pomocou bezplatného slicer softvéru od Snapmaker. Jeho premyslené parametre a nastavenia sú vhodné nielen pre začiatočníkov, ale aj pre profesionálnych užívateľov. Ukážka G-kódu vám umožňuje zobraziť vaše 3D modely pred ich vytlačením. Celkom šikovné, nie?

Softvér je priebežne aktualizovaný a dopĺňaný o nové funkcie a nastavenia.

Otázky a odpovede k téme Snapmaker J1

Získajte konkrétne odpovede od zákazníkov, ktorí si tento produkt zakúpili.

Recenzie našich zákazníkov

Rezencia produktov:

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

3,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (25%)
4 hviezdičky
2 (50%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (25%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Podobné produkty:

Zákazníci si kúpili tiež: