Klub testerov produktov

Staňte sa súčasťou našej testovacej komunity 3D tlače už dnes!

Čo je 3DJake Nerdz - Club?

Náš Nerdz - Club vám dáva možnosť testovať produkty z odvetvia 3D tlače, niekedy ešte skôr, ako budú dostupné v obchodoch.

Klub 3DJake Nerdz pozýva najdôveryhodnejších recenzentov v spoločnosti 3DJake, aby sa podelili o svoje názory na nové a niekedy ešte nedostupné produkty. 3DJake sprístupňuje členom klubu Nerdz bezplatné produkty.

Aký je účel programu Nerdz - Club?

Program bol vytvorený s cieľom poskytnúť zákazníkom viac informácií vrátane čestnej a nestrannej spätnej väzby od niektorých z najdôveryhodnejších recenzentov spoločnosti 3DJake. Radi by sme tiež podporili výrobcov pri uvádzaní nových produktov na trh.

Aká je moja úloha v rámci 3DJake Nerdz - Club?

Po tom, čo ste boli zaradení do programu, je potrebné napísať recenziu na vybrané produkty do 30 dní od ich prijatia, aby ste mohli zostať súčasťou Nerdz - Clubu.

Ako sa môžem zapojiť programu?

Registrácia v klube produktových testerov 3DJake Nerdz prebieha výhradne prostredníctvom registračného formulára.

Môžem ovplyvniť, či budem prijatý do programu Nerdz Club?

Budúci členovia Nerdz klubu sú vyberaní podľa rôznych kritérií. Najdôležitejšou z nich je užitočnosť ich recenzií podľa názoru ostatných zákazníkov a prejavený záujem o typ výrobkov, ktoré budú do programu zahrnuté.

Zákazníci, ktorí neustále píšu užitočné recenzie (bez ohľadu na klub Nerdz), budú s veľkou pravdepodobnosťou pozvaní na účasť na programe.

Odkiaľ 3DJake získava produkty?

Produkty sú poskytované výrobcami alebo nami.

Očakáva sa, že členovia Nerdz budú písať iba pozitívne recenzie?

Nie. Pre nás sú dôležité čestné názory na produkt - pozitívne alebo negatívne. Nerdz recenzie samozrejme musia byť v súlade so všetkými pokynmi pre kontrolu. Rovnako ako u všetkých ostatných recenzií môžu zákazníci hlasovať o užitočnosti Nerdz recenzií.

Sú členovia Nerdz platení za recenzie alebo je na nich vyvíjaný nátlak, aby písali úspešné recenzie?

Nie. Členovia nie sú platení za účasť na programe a za ich recenzie.

Vznikajú nejaké dôsledky, pri napísaní negatívnej recenzie?

Nie. Negatívne recenzie nemajú žiadny vplyv. Zákazníci si väčšinou cenia obsahovo orientované, informatívne, podrobné a objektívne recenzie bez ohľadu na to, či hodnotia produkt pozitívne, negatívne alebo neutrálne.

Dostávajú členovia Nerdz produkty skôr, ako sa objavia na trhu?

Áno, čiastočne. Niektorí výrobcovia sprístupňujú produkty pred ich uvedením na trh, aby členovia mohli písať recenzie ešte pred ich zverejnením.