Produkty

Naše produkty

Ponúkame produkty od známych výrobcov z celého sveta. Na našich webových stránkach nájdete podrobné popisy jednotlivých produktov. Upozorňujeme, že vybrané produkty sú k dispozícii aj v rodinných baleniach. Môžete porovnať, ktorá veľkosť a cena je pre Vás najvýhodnejšia. V niektorých prípadoch ponúkame aj sezónne zľavy.

Vyhľadávanie produktov

Viete presne, čo hľadáte? Potom stačí zadať názov produktu priamo do vyhľadávacieho políčka a náš systém Vám automaticky zobrazí všetky relevantné výsledky!

Produkty môžete vyhľadávať aj podľa kategórií, značiek, hodnotenia ako aj ceny.

V prípade, že Vaše vyhľadávanie neobolo úspešné, skontrolujte tieto body:

  • pravopis hľadaného výrazu
  • zadajte podobn, alebo kľúčové slovo
  • použite jednoduchý názov

V prípade, že zadaný produkt ste nenašli, kontaktujte náš zákaznícky servis, radi Vám pomôžeme.

Skutočný dizajn produktu sa líši od fotografie na našej stránke

V podstate sa vždy snažíme ponúkať aktuálne fotky našich produktov. Niekedy sa môže stať, že o zmenách dizajnu nie sme informovaní výrobcom. Tu Vás prosíme o zhovievavosť.
V každom prípade by sme boli radi, keby ste nás o takomto prípade informovali. Ďakujem vopred za pochopenie!

Upozorňujeme, že farby produktov zobrazené na obrázku sa môžu líšiť od pôvodných farieb v závislosti od nastavení a obrazovky.

Chýba Vám v našom obchode nejaký produkt?

Ceníme si a vítame každý návrh produktu, ktorý by ste s nami chceli zdieľať. Urobíme, čo bude v našich silách, aby sme uvedený produkt/značku pridali do nášho sortimentu. Ak máte akékoľvek nápady, kontaktujte náš zákaznícky servis! Tešíme sa na Vaše nápady!

Máte ďalšie otázky k našim produktom?

Sme Vám k dispozícii! Jednoducho kontaktujte náš zákaznícky servis.

Máme veľa zábavy pri testovaní našich výrobkov. Od našich zákazníkov dostávame veľa spätnej väzby a vždy sa zúčastňujeme školenia produktov. Vďaka tomu, Vám zvyčajne môžeme okamžite odpovedať na Vaše otázky. Náš sortiment je napriek tomu rozsiahly. Ak náš zákaznícky tím nemôže spracovať konkrétnu požiadavku, pošle sa priamo výrobcovi. Požadované informácie Vám následne pošleme e-mailom. Tešíme sa na Vaše otázky!